Flunkyball is een spel waar twee teams tegen elkaar spelen. Je staat met je team aan een kant van het veld naast elkaar, met ieder een blik drinken voor je. In het midden van het veld staat een fles. Om de beurt mogen beide teams proberen de fles om te gooien met een bal. Als de fles omgegooid is mag het hele team beginnen met drinken totdat de tegenstanders de fles weer recht hebben gezet, de bal AChter hun lijn is en alle spelers weer bij hun blik staan. Het team dat als eerst alle blikken heeft leeggedronken is de winnaar.
Dus, wil jij bewijzen dat je de beste bent in adten, dat je goed kan mikken of heb je gewoon zin om Flunkyball te spelen? Meld je dan nu aan! Je kunt meedoen met halve liter blikken bier (6% alcohol), radler (3% alcohol) of met frisdrank.
Het idee is om 4 teams te maken. Dan kunnen de winnaars van de eerste wedstrijd de winnaarsfinale spelen, en kunnen de verliezers ook nog een extra potje spelen. De 5 euro contributie is om 6 blikken te kopen. Dit zou genoeg moeten zijn voor de twee wedstrijden als je niet te veel strafblikken krijgt. Mochten er aan het einde van het spel nog blikken over zijn is er ruimte voor wat extra potjes na de competitie.
Er is geen eetlijst voor de ACtiviteit maar de AC gaat om 18:00 bij Hizmet een kapsalon naar binnen werken om daarna de ACtiviteit klaar te zetten. Dus voel je vooral vrij om daar mee te eten :)
Tot dan! knuffels, AC
Monday, September 16, 2024 at 7:00 PM
Monday, September 16, 2024 at 11:00 PM
Fluxveld
5 euro
Please contact Activiteiten Commissie or the board (cib@gewis.nl) with any questions, concerns or if you are unable to attend after the deadline for unsubscribing has passed. Have fun!
This sign-up list is open from Sunday, September 8, 2024 at 12:00 PM till Monday, September 16, 2024 at 2:00 PM.
| Name | Wat voor drinken wil je | |
|---|---|---|
|
The number of subscribed members is currently 15. Login to view the subscribed members. |
||